Željeznički kolodvor Vinkovci


Tel: 060 333-444
Mob:
Fax:

Objekti u blizini

Tel:032 364 364

Mob:098 9579 933

Zeljko.bak@optinet.hr Kulenbak@gmail.com

Željko Bak
Vinkovci

Tel:032/332 221

Mob:

hotel.admiral.recepcija@gmail.com

www.hotel-admiral.hr

Hotel Admiral***
Vinkovci

Tel:032/332 588

Mob:098/187 72 03

nnlamut@gmail.com

www.lamut.hr

Restoran Lamut
Vinkovci

Tel:060 332 233

Mob:

Autobusni kolodvor Vinkovci
Vinkovci

Tel:

Mob:095 2000 000; 095 2100 000

vrabac.vinkovci@gmail.com

Zrakoplovni klub “Vrabac” Vinkovci
Vinkovci

Tel:032/331 655, 032/308 815

Mob:099/460 429

usvin@hrsume.hr

Lovačka kuća Kunjevci
Vinkovci

Tel:

Mob:

Vinkovci

Tel:032/617 486

Mob:

hotel-cibalia@vk.t-com.hr hotelcibaliavinkovci@gmail.com

Hotel Cibalia***
Vinkovci

Tel:032/332 466

Mob:

hostel.plus@gmail.com

www.hostel-plus.hr

Pj. Hostel "Hostel Plus"
Vinkovci

Tel:032/331 954

Mob:091/515 52 26

Šokački jastuk
Vinkovci