Hostel RUC

Ante Starčevića 59 32 100 Vinkovci
Tel: 032/ 301 216
Mob:
Fax:

ruc.vukovar@gmail.com

GPS LOKACIJA

Hostel razpolaga s 40 ležišči.

Objekti u blizini

Tel:060 333-444

Mob:

Željeznički kolodvor Vinkovci

Tel:032 364 364

Mob:098 9579 933

Zeljko.bak@optinet.hr Kulenbak@gmail.com

Željko Bak

Tel:

Mob:

Sopot, Vinkovci

Tel:032/333 021

Mob:

hostel.plus@vk.t-com-hr

www.hostel-plus.hr

Pj. Hostel "Plus Vinkovci"

Tel:

Mob:

091 1150 505

Acin salaš

Tel:032/617 486

Mob:

hotel-cibalia@vk.t-com.hr hotelcibaliavinkovci@gmail.com

Hotel Cibalia***

Tel:032/352 999

Mob:

hotel@hotel-kunjevci.hr

http://www.hotel-kunjevci.hr

Pj. Hostel "Plus Kunjevci"

Tel:032/306 770

Mob:099/339 22 23

hotel-cibalia@vk.t-com.hr

http://www.hotel-cibalia.com.hr/

Restoran Gradski kućar

Tel:032/331 001

Mob:

TO Servis za bicikle

Tel:

Mob:095 2000 000; 095 2100 000

vrabac.vinkovci@gmail.com

Zrakoplovni klub “Vrabac” Vinkovci